Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Group
pt: Grupo

en: On
pt: Habilitado

en: Name
pt: Nome

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Off
pt: Desligado

en: Domain
pt: Domínio

en: Down
pt: Abaixo

en: Property
pt: Propriedade

en: Display name
pt: Mostrar o nome

en: Updating
pt: Atualizando

en: Environment
pt: Ambiente

en: Node count
pt: Total de nodes

en: Reports
pt: Relatórios

en: Memory
pt: Memória

en: Broken
pt: Com problemas
