Jelastic Info (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Group
tr: Grup

en: On
tr: Açık

en: Name
tr: İsim

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Off
tr: Kapalı

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Down
tr: Aşağı

en: Property
tr: Özellik

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Updating
tr: Güncelleniyor

en: Node count
tr: Düğüm sayısı

en: Reports
tr: Raporlar

en: Broken
tr: Bozuk
