Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Group
be: Група

en: On
be: На

en: Name
be: Імя

en: Unknown
be: Невядомы

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Domain
be: Дамен

en: Running
be: Працуе

en: Node count
be: Падлік вузлоў

en: Reports
be: Справаздачы
