Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Name
bo: མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ
