Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: On
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Off
cs: Vypnuto

en: Nodes
cs: Uzly

en: Domain
cs: Doména

en: Down
cs: Dolů

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Updating
cs: Aktualizuji

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Reports
cs: Logy

en: Broken
cs: Poškozeno
