Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Group
da: Gruppe

en: On
da: Tilsluttet

en: Name
da: Navn

en: Unknown
da: Ukendt

en: Off
da: Afbrudt

en: Nodes
da: Indhold

en: Domain
da: Domæne

en: Down
da: Ned

en: Property
da: Egenskab

en: Display name
da: Display

en: Updating
da: Opdaterer

en: Node count
da: Antal indholdselementer

en: Reports
da: Rapporter

en: Memory
da: Hukommelse

en: Broken
da: I stykker
