Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Name
eu: Izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Down
eu: Behera

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Updating
eu: Eguneratzen

en: Node count
eu: Nodo kopurua

en: Reports
eu: Txostenak

en: Broken
eu: Apurtuta
