Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Group
hr: Grupa

en: On
hr: Uključi

en: Name
hr: Naziv

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Nodes
hr: Unosi

en: Domain
hr: Domena

en: Down
hr: Dolje

en: Property
hr: Svojstvo

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Reports
hr: Izvješća
