Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Group
is: Hópur

en: On
is: Virkjað

en: Name
is: Nafn

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Off
is: Af

en: Nodes
is: Nóður

en: Down
is: Niður

en: Display name
is: Birta nafn

en: Reports
is: Skýrslur
