Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Name
jv: Jeneng

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Nodes
jv: Node

en: Down
jv: Mudhun

en: Node count
jv: Jumlah node

en: Reports
jv: Laporan
