Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: On
ka: ჩართვა

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Domain
ka: დომენი
