Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Name
ku: ناو

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Down
ku: خوارەوە

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
