Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Group
lv: Grupa

en: On
lv: Aktīvs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Off
lv: Izslēgts

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Domain
lv: Domēns

en: Down
lv: Dilstoša

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Updating
lv: Notiek atjaunināšana

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Reports
lv: Atskaites

en: Broken
lv: Salauzts
