Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: On
ml: ഓൺ

en: Name
ml: പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം
