Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Group
ms: Kumpulan

en: Name
ms: Nama

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Off
ms: Tutup

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Node count
ms: Bilangan nod

en: Reports
ms: Laporan
