Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: On
nl: Aan

en: Name
nl: Naam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Off
nl: Uit

en: Domain
nl: Domein

en: Down
nl: Omlaag

en: Property
nl: Eigenschap

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Updating
nl: Bezig met bijwerken

en: Environment
nl: Omgeving

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: Reports
nl: Rapporten

en: Memory
nl: Geheugen

en: Broken
nl: Defect
