Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Group
ru: Группа

en: On
ru: Вкл

en: Name
ru: Название

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Off
ru: Выкл

en: Nodes
ru: Материалы

en: Domain
ru: Домен

en: Down
ru: Вниз

en: Property
ru: Свойство

en: Display name
ru: Название отображения

en: Updating
ru: Обновление

en: Environment
ru: Окружение

en: Running
ru: Запущен

en: Node count
ru: Количество материалов

en: Reports
ru: Отчёты

en: Memory
ru: Память

en: Broken
ru: Прервано
