Jelastic Info (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Reports
sq: Raportet
