Jelastic Info (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Name
ast: Nome

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Domain
ast: Dominiu
