Jelastic Info (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: On
et: Sees

en: Name
et: Nimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Off
et: Väljas

en: Nodes
et: Postitused

en: Domain
et: Domeen

en: Down
et: Alla

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Updating
et: Hetkel toimub uuendamine

en: Environment
et: Keskkond

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Reports
et: Raportid

en: Broken
et: Katkine
