Jelastic Info (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Group
fi: Ryhmä

en: On
fi: Käytössä

en: Name
fi: Nimi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Off
fi: Pois päältä

en: Nodes
fi: Solmut

en: Down
fi: Alas

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Updating
fi: Päivittäminen

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Node count
fi: Solmujen lukumäärä

en: Reports
fi: Raportit

en: Broken
fi: Rikkinäinen
