Jelastic Info (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: On
ro: Pornit

en: Name
ro: Nume

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Off
ro: Oprit

en: Nodes
ro: Noduri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Down
ro: Jos

en: Property
ro: Proprietate

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Updating
ro: Actualizare

en: Node count
ro: Contor noduri

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Broken
ro: Deteriorare
