Jelastic Info (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Name
sl: Ime

en: Unknown
sl: Neznan

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Domain
sl: Domena

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Reports
sl: Poročila
