Jelastic Info (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Group
sv: Grupp

en: On
sv: På

en: Name
sv: Namn

en: Unknown
sv: Okänd

en: Off
sv: Av

en: Nodes
sv: Noder

en: Domain
sv: Domän

en: Down
sv: Ned

en: Property
sv: Attribut

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Updating
sv: Uppdaterar

en: Environment
sv: Miljö

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: Node count
sv: Antal noder

en: Reports
sv: Rapporter

en: Broken
sv: Trasig
