Jelastic Info (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: On
ta: சரி

en: Name
ta: பெயர்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Off
ta: இல்லை

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Property
ta: பண்பு

en: Display name
ta: காட்சி பெயர்

en: Updating
ta: புதுப்பித்தல்

en: Node count
ta: முனை எண்ணிக்கை

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்
