Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: On
ar: في

en: Name
ar: الاسم

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Off
ar: إيقاف

en: Nodes
ar: العقد

en: Domain
ar: النطاق

en: Down
ar: أسفل

en: Property
ar: الخاصية

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Updating
ar: جاري التحديث

en: Node count
ar: عدد العقد

en: Reports
ar: التقارير

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Broken
ar: تالف
