Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: On
cy: Ymlaen

en: Name
cy: Enw

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Down
cy: I lawr

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: Broken
cy: Wedi torri
