Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: On
eo: Ŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Reports
eo: Raportoj
