Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Value
es: Valor

en: Group
es: Grupo

en: On
es: Activado

en: Name
es: Nombre

en: Unknown
es: Desconocido

en: Off
es: Desactivado

en: Nodes
es: Nodos

en: Domain
es: Dominio

en: Down
es: Abajo

en: Property
es: Propiedad

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: Updating
es: Actualizando

en: Running
es: Ejecutándose

en: Test connection
es: Probar conexión

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Unavailable
es: No disponible

en: Node count
es: Cantidad de nodos

en: Reports
es: Informes

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Metric
es: Métrico

en: Memory
es: Memoria

en: Broken
es: Deteriorado
