Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: Value
is: Virði

en: Name
is: Navn

en: Unknown
is: Ókent

en: Reports
is: Frágreiðingar
