Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: On
gl: Activo

en: Name
gl: Nome

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Off
gl: Desactivado

en: Nodes
gl: Nodos

en: Domain
gl: Dominio

en: Property
gl: Propiedade

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Node count
gl: Conteo de nodos

en: Reports
gl: Informes

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Broken
gl: Roto
