Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Value
hi: मान

en: Group
hi: समूह

en: On
hi: चालू

en: Name
hi: नाम

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Down
hi: नीचे

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Reports
hi: रपट

en: - Select -
hi: - चुनें -
