Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Value
ja: 値

en: Group
ja: グループ

en: On
ja: オン

en: Name
ja: 名前

en: Unknown
ja: 不明

en: Off
ja: オフ

en: Nodes
ja: ノード

en: Domain
ja: ドメイン

en: Down
ja: 下へ

en: Property
ja: プロパティー

en: Display name
ja: 表示名

en: Updating
ja: アップデート中

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Unavailable
ja: 利用不可

en: Node count
ja: ノード数

en: Reports
ja: レポート

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Metric
ja: メートル法

en: Broken
ja: 壊れている
