Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Domain
km: ដែន

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
