Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: On
lt: Įjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Off
lt: Išjungta

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Domain
lt: Domenas

en: Down
lt: Žemyn

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Updating
lt: Atnaujinama

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Metric
lt: Metrinė

en: Broken
lt: Sugedęs
