Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Group
mr: समुह

en: On
mr: वर

en: Name
mr: नाव

en: Off
mr: बंद

en: Reports
mr: अहवाल
