Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Name
my: အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Down
my: အောက်သို့

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
