Jelastic Info (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: On
sk: Zapnúť

en: Name
sk: Názov

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Off
sk: Vypnúť

en: Nodes
sk: Uzly

en: Domain
sk: Doména

en: Down
sk: Dolu

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Environment
sk: Prostredie

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: Reports
sk: Hlásenia

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Metric
sk: Metrický

en: Broken
sk: Nefunkčný
