Jelastic Info (1.0.0-beta6) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Group
fil: Grupo

en: Name
fil: Pangalan

en: Reports
fil: Mga ulat

en: - Select -
fil: - Pumili -
