Jelastic Info (1.0.0-beta6) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: On
gu: ચાલુ

en: Name
gu: નામ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Reports
gu: અહેવાલો
