Jelastic Info (1.0.0-beta6) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: On
he: פעיל

en: Name
he: שם

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Off
he: כבוי

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Domain
he: דומיין

en: Down
he: יורד

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Updating
he: עדכון

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: Reports
he: דוחות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Broken
he: שבור
