Jelastic Info (1.0.0-beta6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Name
mn: Нэр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Domain
mn: Домэйн

en: Reports
mn: Тайлангууд
