Jelastic Info (1.0.0-beta6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: On
ne: माथि

en: Name
ne: नाम

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
