Jelastic Info (1.0.0-beta6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Updating
ps: اوسمهالیزوي

en: Reports
ps: راپورونه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Broken
ps: مات
