Jelastic Info (1.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: On
th: เปิด

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Off
th: ปิด

en: Domain
th: โดเมน

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
