Jellyfin Integration (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: API Key
be: Ключ API

en: Media
be: Мультымедыя
