Jellyfin Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Media
ca: Multimèdia

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Library
ca: Biblioteca
