Jellyfin Integration (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Media
cs: Média

en: Library
cs: Knihovna
