Jellyfin Integration (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Item
de: Element

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Media
de: Medien

en: Server URL
de: Server-URL

en: Locations
de: Orte

en: Library
de: Bibliothek

en: Test Connection
de: Verbindung testen
