Jellyfin Integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Media
el: Μέσα
